כיצד להשתמש במפזר זן עולם גן הייזסרטון זה מראה לך כיצד להקים מפזר זן בעל יתרונות בריאותיים רבים במיוחד כעת רובנו חיים בסביבה יבשה ומחוממת במרכז. הוא משתמש בטכנולוגיית קולי כדי לייצר אדים עדינים מאוד. האקליפטוס ונשימה קלה יעזרו להקל על שיעול, הצטננות ובעיות נשימה ובטוחים לחלוטין לשימוש בחדר השינה. פשוט הכניסו כמה טיפות של שמן אתרי למים במפזר והפעלו. למפזרים יש גם אור זוהר רך שמשנה את האור כדי להעצים את כל חווית הזן. יש מבחר טוב של מפיצים ושמנים אתרים באולם המתנות כאן ב- Hayes Garden World; אם אתה זקוק לעזרה או ייעוץ כלשהו הצוות המאומן שלנו עומד לרשותך. אם אינך יכול לנסוע לחנות פשוט צור איתנו קשר דרך האתר. לחץ על הקישור למעבר לאתר Hayes Garden World: לקריאת מאמרים אינפורמטיביים המעניקים עצות ומידע פשוט לחץ על קישור זה: כדי לראות אילו אירועים בחנות תכננו לחודשים הקרובים פשוט לחץ על הקישור: אהב אותנו בפייסבוק: אותנו בטוויטר: עקוב אחרינו בגוגל +:.

source

3 thoughts on “כיצד להשתמש במפזר זן עולם גן הייז

  1. U Linton

    I would not recommend this diffuser. I bought one about two months ago, after pressing the on button, it flashes 4 times and shuts off. I purchased another one today and it does the same thing. I would be returning both to the store.

    Reply
  2. Vivian Julier

    I have this diffuser and am very frustrated. An average of 50% of the times I turn it on, the diffuser does not produce steam, it blinks 4 times and shuts off. I have tried emptying it, cleaning it, trying again, and that only works about 1 in 4 attempts. I'm not sure why it often does not work…

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *